Anasayfa
 
     
 

İadeler garanti kapsamında...


Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. de satılan tüm yazılım ve ürünler Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş.Garantisi altındadır.

İade süresi...

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde, iade etme nedenini belirtmeden geri verebilirsiniz.

İade şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken öğeler aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünün faturası,
İade talep formu,
7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin, öncelikli olarak aşağıda yer alan iade şartları geçerlidir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İade yöntemi

Ürünü iade etmeden önce iade talep formunu doldurarak Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş.yetkililerine durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Size, Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş.teknik departmanı tarafından gönderilecek olan iade gönderim onayını aldıktan sonra, iade talep formunu doldurarak, ürünü kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.

Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İade koşulları

Ürünün ekranında var olan seffaf koruma bandının çıkarılmamış olması,
Ürünün kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsiz olması.
Ambalajı açılmış ürünler ( ürünün arızalı olması dışında ) hiçbir şekilde iade edilemez.

 
     
                  
Teslimat ve Garanti| İade - İptal Koşulları| Gizlilik ve Güvenlik
Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş.  |  © 2018 Fişek Yazılım