Anasayfa
 
     
  Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş.için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. den yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde KARGO ile ulastırılır.

Cuma günleri sabah saat 13:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Sipariş teslimleri

İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.

Sabah saat 13:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

Yurtdışı teslimatları

Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. yurtdışı teslimat yapmamaktadır.

Kategorilere göre özel teslimat şartları

Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. in sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır.


Örneğin Çiçek kategorisinden yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için Müşteri Hizmetleri Departmanı devreye girer.

Gönderim kısıtlaması olan ürünler

Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır.

Örnegin, çiçek kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için on sekiz yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır.

Bu gibi özel kısıtlamalar için Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş. da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?

Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş., etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine telefon veya e-posta göndermeniz yeterlidir. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

 
     
                  
Teslimat ve Garanti| İade - İptal Koşulları| Gizlilik ve Güvenlik
Fişek Hırdavat Ticaret ve San. A.Ş.  |  © 2018 Fişek Yazılım